Най-добрите вратари на световното

От героичната защита на Гилермо Очоа срещу Бразилия до спасените дузпи от Тим Крул – вижте най-добрите вратари на СП по футбол в Бразилия, според Yahoo Sports:
Давид Оспина – Колумбия
Хамес Родригез може би е колумбийският играч, за когото се говори най-много в момента, но на вратата на отбора стои още една нова звезда – Давид Оспина. Той е на 25 години и играе в лига 1 на Франция.
Юго Лорис – Франция
27-годишният вратар е допуснал 3 гола в 5 мача. Експертите определят играта му като брилянтна.
Жулио Сезар – Бразилия
34-годишният Сезар впечатли най-вече със спасяванията си срещу удари на Маурисио Пинила и Алексис Санчес в мача с Чили.
Тибо Куртуа, Белгия
Той пренесе добрата си форма, с която играе в Атлетико Мадрид на световното.
В мача със САЩ той спаси опит за изравняване на резултата от Демпси. Въпреки че Белгия загуби от Аржентина, благодарение на намесите на Куртуа, това бе само с 1-0.
Винсент Енеяма – Нигерия
31-годишният вратар спаси няколко опасни положения при загубата от Аржентина. Отборът обаче не успя да се справи с Франция.
Българският бизнес
- Central Park - новата емблема на София
- Н. Ялъмов, Капман: Инвестицията с най-голяма възвръщаемост е образованието
- Джордж Маргонис: Устойчивото развитие е възможност за растеж и иновации