Джони Деп отново ще рекламира Dior

1372
Джони Деп отново ще рекламира Dior

© Фейсбук фен страница

Джони Деп отново ще бъде лице на парфюм на модната къща Dior - добре познатия Sauvage.

От бранда са категорични, че след първия им общ проект през 2015 г. и двете страни са получили повече от очакваното и сега отново отправят покана към актьора. 
 
Това е поредният успех в професионален план за Деп след нелеката битка в съда с бившата му съпруга Амбър Хърт.

Именно тя е причината телевизионната реклама на Dior с Джони да бъде спряна и малко преди победата му срещу Хърт да бъде възстановена.
 
Към настоящия момент, освен 10-те милиона долара обезщетение за клевета, в сметката на капитан Джак Спароу тихо се e настанил седемцифрен хонорар от парфюмерийния гигант. 

Българският бизнес

Подобни статии

Най-четени статии

Facebook Коментари

Добави коментар

Екипът на Profit.bg Ви благодари, че използвате кирилица за вашите коментари.
В случай, че коментарът Ви съдържа нецензурни квалификации и лични нападки или обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа, той ще бъде изтрит от модератора на сайта.

Абонирайте се за електронния
информационен бюлетин на Profit.bg