Първите 100 туристи от Израел откриха новия Сезон'2009 в Слънчев бряг.

Те ще отседнат в четиризвездния хотелски комплекс „ Хризантема".

Чужденците долетяха с чартърен полет до Варна и Бургас. По време на ваканцията си те ще посетят исторически забележителности, ще участват в планинско сафари с джип, фотолов, разходка с яхта, селски и екотуризъм и други атракции.

По информация от туроператорските фирми, общо 100 хил. израелски туристи се очаква да посетят българското Черноморие през този сезон и по-голямата част от тях ще почиват в Слънчев бряг.

Източник: БГНЕС

Още по темата:

Дипломатически скандал ще доведе туристи у нас?