Очакваме 100 000 израелски туристи през лятото
&format=webp)
Първите 100 туристи от Израел откриха новия Сезон'2009 в Слънчев бряг.
Те ще отседнат в четиризвездния хотелски комплекс „ Хризантема".
Чужденците долетяха с чартърен полет до Варна и Бургас. По време на ваканцията си те ще посетят исторически забележителности, ще участват в планинско сафари с джип, фотолов, разходка с яхта, селски и екотуризъм и други атракции.
По информация от туроператорските фирми, общо 100 хил. израелски туристи се очаква да посетят българското Черноморие през този сезон и по-голямата част от тях ще почиват в Слънчев бряг.
Източник: БГНЕС
Още по темата:
)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)