Променят движението в София за откриването на председателството
&format=webp)
Столична община въвежда промени в организация на движението в София във връзка с официално посещение на колегиума на комисарите на ЕК по повод официалното откриване на Българското председателство на Съвета на ЕС, съобщават от пресцентъра на общината.
Забранява се престоят и паркирането на пътни превозни средства, с изключение на автомобилите, превозващи участниците в мероприятията, както следва:
От 17.30 часа на 10.01.2018 г. до отпътуване на делегациите на 12.01.2018 г. на ул. „Ген. Гурко” между ул. „Г.С.Раковски” и ул. „Кн. Александър І”.
От 17.30 часа на 10.01.2018 г. до приключване на мероприятията 11.01.2018 г.:
От 06.30 часа до приключване на събитията на 11.01.2018 г.:
От 17.30 часа на 11.01.2018 г. до приключване на мероприятията на 12.01.2018 г.:
По преценка на отдел „Пътна полиция” при СДВР ще се забранява влизането на пътни превозни средства, с изключение на автомобилите, обслужващи мероприятията, както следва:
От 08.00 часа до приключване на 11.01.2018 г.:
От 08.00 часа на 12.01.2018 г. до приключване на мероприятията:
За времето от 11.00 до 12.00 часа на 12.01.2018 г. се закрива спирка с код 0395 (Бул. Черни връх), под „Моста на влюбените”, след бул. „Черни връх”, посока бул. „България”.
Столична дирекция на вътрешните работи осигурява охрана на мероприятието, постове за контрол и регулиране на движението на възлови кръстовища за горепосоченото време и места.
)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)