Взрив до метростанция в Стокхолм
&format=webp)
Един човек е получил сериозни наранявания, след като вдигнал изоставен предмет близо до метростанция Ворбю в Стокхолм и той се взривил.
Това съобщиха РИА Новости и БГНЕС, позовавайки се на шведската полиция.
Пострадалият е откаран в болница. Мястото на взрива е отцепено.
Шведската информационна агенция ТТ уточнява, че раненият е 60-годишен мъж и в момента на експлозията го придружавала 45-годишна жена.
)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)