Пак сигнал за бомба на летище София
&format=webp)
Сигнал за взривно устройство е подаден днес за Летище София, предаде БГНЕС.
Във връзка с обаждане, получено днес в 12:10 ч., на летище София веднага са предприети действия и е започнала стандартна проверка, уточняват от МВР.
Вчера двата терминала на Летище София бяха евакуирани заради фалшиви сигнали за бомби.
Час преди сигнала министър Лиляна Павлова представи близо до Терминал 2 електромобилите, с които ще се придвижват делегациите за събитията на Българското председателство на Съвета на ЕС.
)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)