Сигнал за взривно устройство е подаден днес за Летище София, предаде БГНЕС.

Във връзка с обаждане, получено днес в 12:10 ч., на летище София веднага са предприети действия и е започнала стандартна проверка, уточняват от МВР.

Вчера двата терминала на Летище София бяха евакуирани заради фалшиви сигнали за бомби.

Час преди сигнала министър Лиляна Павлова представи близо до Терминал 2 електромобилите, с които ще се придвижват делегациите за събитията на Българското председателство на Съвета на ЕС.