Две земетресения бяха регистрирани снощи на територията на нашата страна.

Жертви и разрушения няма.

Първото е било малко след 21.00 часа, а второто - около половин час по-късно.

Магнитудът и на двете е 2.7 по скалата на Рихтер.

Епицентърът е на около 200 километра югоизточно от София. Трусът е усетен в област Кърджали.

Източник: bТВ