Две земетресения в Кърджали
&format=webp)
Две земетресения бяха регистрирани снощи на територията на нашата страна.
Жертви и разрушения няма.
Първото е било малко след 21.00 часа, а второто - около половин час по-късно.
Магнитудът и на двете е 2.7 по скалата на Рихтер.
Епицентърът е на около 200 километра югоизточно от София. Трусът е усетен в област Кърджали.
Източник: bТВ
)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)