Борисов получи метла, обеща да измете корупцията
&format=webp)
„Благодаря на дамите за символния подарък, който получих тази нощ на летището“.
Това пише в профила в социалната мрежа на министър-председателя Бойко Борисов във връзка с метлата, която е получил като дар.
„Не само на тях, но и на всички граждани категорично заявявам, че съм абсолютно решен да измета и изчистя цялата корупция в държавата, каквото и да ми коства това", пише още Борисов, цитиран от БГНЕС.
Причината за този подарък е прекратеният конкурсът за почистването на летище София на стойност 12 милиона лева, заради който протестираха чистачките на летището.
)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)