Столична община събира стари гуми
&format=webp)
Столична община, чрез Столичен инспекторат и районна администрация „Овча купел“, организира събиране на стари гуми от домакинствата тази събота и неделя - 9 и 10 декември, от 08.00 ч. до 16.00 ч.
Целта на инициативата е да се намали възможността този вид отпадък да се изхвърля безразборно и да не се замърсява околната среда, посочват от пресцентъра на общината.
Откриват се три временни стационарни пункта на следните адреси:
За кв."Суходол", кв."Горна баня", с. Мало бучино и старата част на Овча купел има мобилен пункт, като на телефон: 0882- 271- 218 можете да подадете информация за точния адрес, от който трябва да се вземат гумите.
)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)