Най-очакваните коли на 2014 г.

21394
Най-очакваните коли на 2014 г.

Ако има нещо по-дразнещо от кола, която излиза през тази година, то това е кола, която излиза през следващата година. Настоящият модел може да разполага с най-напредналите технологии, които индустрията може да предложи, но моделът от следващата година е почти недостижим, което го прави най-сочният забранен плод на автомобилния пазар.

Автопроизводителите започват да изкарват моделите си за 2014 г., а водачите в САЩ са в процес на очакване. Кои обаче са най-чаканите коли на следващата година?

Вижте кои са осемте най-очаквани автомобили на 2014 г., според Карл Брауер, директор на компанията за оценка на автомобили и анализи Kelley Blue Book, който споделя очакванията си пред CNBC.com:


Alfa Romeo 4C

През 2009 г. Fiat и Chrysler сформираха стратегическо партньорство. Според Карл Бауер това означава, че една от ползите за американските почитатели на колите е, че те вече ще имат достъп до коли, до които не са имали никога преди, като модела от 2014 г. Alfa Romeo 4C.

Всички, които искат да си купят тази кола, трябва да го направят по-скоро.

"Само 1 200 коли ще бъдат пласирани на щатския пазар, като базовата цена на автомобила е около 55 000 долара," казва Бауер. "Така че тези, които искат тази кола, трябва да я поръчат още сега."

Aston Martin Vanquish Volante

Британският автопроизводител Aston Martin е известен в цял свят с луксозните си коли. Моделът от 2014 г. Aston Martin Vanquish Volante запазва тази традиция.

"Весрията с подвижен покрив запазва много от характеристиките на купе модела като V-Образния 12-цилиндров двигател с максимална мощност 565 конски сили и максимална скорост от над 290 км/ч," казва Брауер. "При скорост под 50 км/ч покривът се сгъва автоматично за 14 секунди."

Базовата цена на Vanquish Volante ще бъде 300 000 долара.

BMW 4-та Серия

Третата серия на BMW е най-често е смятана за спортната серия седан, но тя се предлага и във версии кабриолет, купе и комби. За 2014 г. кабриолетът и купето ще бъдат част от 4-тата Серия, която ще дебютира през ноември.

Българският бизнес

Подобни статии

Facebook Коментари

Добави коментар

Екипът на Profit.bg Ви благодари, че използвате кирилица за вашите коментари.
В случай, че коментарът Ви съдържа нецензурни квалификации и лични нападки или обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа, той ще бъде изтрит от модератора на сайта.

Коментари

садасдас
# 0
23:12 | 9 December 2013
Когато чух, че БМВ ще пуска 4та серия, живота ми се промени коренно. Сега има причина да живея. Очакването е голямо, нямам търпение. Дори посещавам терапия за да се боря със симпто. ..... КВИ СА ТЕЯ ГЛУПОСТИ БЕ
Абонирайте се за електронния
информационен бюлетин на Profit.bg