„Глобул" с интерес и към румънски телеком
&format=webp)
Гръцката телекомуникационна компания OTE, собственик на "Глобул", иска да купи румънския телеком „Телемобил", съобщиха вчера международни агенции.
OTE вече притежава мобилния оператор „Космоте Румъния", който е единственият в страната без лиценз за провеждане на разговори, придружени с видеовръзка.
Ако „Глобул" чрез „Космоте Румъния" придобие „Телемобил", вече ще има право да притежава такъв лиценз и за двата телекома.
Източник: в. Новинар
)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)