Конфискуват оръжие заради данъчни задължения
&format=webp)
Отнемат разрешителните за притежание на оръжие на големите данъчни длъжници.
Акцията се провежда в цялата страна от териториалните дирекции на Националната агенция по приходите (НАП) и полицията.
Вече са санкционирани първите големи длъжници - двама бизнесмени от Велинград. От тях са иззети два пистолета, револвер и две ловни пушки.
Конфискацията на оръжие е част от програма с извънредни мерки за повишаване на събираемостта на данъчните задължения и противодействие на измамите.
Източник: Нова телевизия
)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)