Безработицата в седем американски щата вече надхвърля 10%
&format=webp)
Още американски щати отчетоха двуцифрени равнища на безработицата през февруари, предаде Асошиейтед прес.
Този показател е достигнал рекордни стойности в Северна Каролина и Роуд Айлънд.
Данните, които министерството на труда на САЩ публикува вчера, показват силното въздействие на рецесията върху работниците и компаниите.
Миналия месец седем щата са отчели безработица от над 10%, което е повишение спрямо четири щата през януари, отбелязва АП.
Източник: БТА
)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)