СО се включва в инициативата „Мениджър за един ден”
&format=webp)
Столична община ще се включи утре 31 март в инициативата на „Джуниър Ачийвмънт България" - „Мениджър за един ден".
Зам.-кметовете на София Йорданка Фандъкова, Минко Герджиков, Албена Атанасова, Ирина Савина, Юлия Ненкова и Александър Цветков ще вземат важните за града решения с помощта на ученици от София, Дряново и Велико Търново. В 11.00 ч. учениците ще имат възможността да разговарят със столичния кмет Бойко Борисов .
Инициативата се провежда за осма поредна година.
)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)