Дoрaнкев: Трябва да приложим модела на Обама
&format=webp)
В България трябва да приложим модела на Барак Обама, с динамичността на Саркози и стратегията на Гордън Браун. Това заяви доц. Боян Дoрaнкев- икономист и преподавател в Университета за национално и световно стопанство, коментирайки решенията на Г-20 и ползата и поуката за България от тази среща.
Според него трябва да изчакаме, за да видим как ще се отразят върху България решенията на Г-20 и тогава да се правят промени в бюджет.
За да функционира стратегията у нас е необходима борба с корупцията и престъпността, коректно усвояване на еврофондовете и изграждането на едно по-богато и солидарно общество, уточни доц. Боян Дорянкев.
Източник: БНР
)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)