Плащаме глобите на КАТ по електронен път
&format=webp)
Глобите на КАТ вече ще могат да се плащат и по електронен път, съобщиха от пресцентъра на МВР. Единната национална електронна система за издаване и плащане на фишовете за нарушителите на Закона за движение по пътищата ще бъде демонстрирана в столичния КАТ.
Две електронни системи ще бъдат демонстрирани утре в столичния КАТ "Пътна полиция".
Първата е за издаване на фишове по електронен път за нарушенията по Закона за движение по пътищата, а втората - за заплащането им.
Това ще става чрез SMS към единен номер 1669 в мрежата на всички мобилни оператори у нас, чрез мобилен телефон през WAP и плащане с кредитна или дебитна карта по електронен път чрез регистрация в on-line системата ebg.bg.
)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)