Фермерите не дойдоха за протеста в София
&format=webp)
Животновъди от цялата страна обявиха, че ще се съберат на протест пред земеделското министерство. Фермерите се бяха заканили да направят палатков лагер в центъра на София.
На обявеното място на протеста обаче почти не се събраха протестиращи.
Иван Чалъков от Националната асоциация на млекопроизводителите заяви, че председателят на асоциацията е призовавал фермерите да не протестират.
Чалъков обвини Адриан Цаконски в това, че решава само собствените си проблеми в няколко мандри.
Бойко Синапов от другата организация на фермерите съобщи, че млекопроизводителите се събират в Горски извор и ще блокират пътя за Свиленград.
Източник: bTV
)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)