Ремонтите по пътищата вече през нощта
&format=webp)
Ремонтните работи по най-натоварените пътни артерии в София от понеделник ще се извършват през нощта, информират от Столична община.
Строителните работи ще се извършват без спиране на движението. Целта е строителните работи да не затрудняват допълнително трафика в града.
През нощта в понеделник срещу вторник, от 22.00 ч. до 8.00 ч., строителните екипи, ангажирани с ремонта на столичните улици, ще работят по ул. „Свети Наум" около хотел Хемус, изхода на кв. „Мусагеница" към бул. „Г. М. Димитров", ул. „Козлодуй" , ул. „Раковски" в отсечката от ул. „Козлодуй" до бул. „Сливница" и участъка на Околовръстния път от бул. Европа" към бул. „ Н Петков".
През деня строителните екипи ще работят на ул. „3 март „ в район „Люлин", ул. „Вардар" в кв. "Красна поляна", Околовръстен път в района на "Овча купел", бул. „Овча купел" ул. „Любляна" в р-н Витоша, ул. „Вардар" в кв. „Илинден", и улици „2-ра", „ 4-та", "20-та" и „24-та "във ж.к. „Връбница".
Екипите ще извършват текущ ремонт на вътрешноквартални улици в районите „Младост - 2" и „Студентски", бул. „Симеоновско шосе", бул. „К. Охридски" между бул. „Андрей Ляпчев" и Околовръстен път, ул. "Юрий Гагарин" в кв. „Изток" ,бул. „Цар Борис ІІІ, ул . „Опълченска", ул „11-ти август", ул. „Козлодуй" , улици в кв. „Курило" и Кубратово, ул. „Кирил Пърличев", ул. „Летоструй", "Първа българска армия", улици в ж.к „Надежда", Бусманци, Горни Богров и други.
Ремонтите се извършват от строителни групи на „ Сдружение Пътища София „, Главбулгарстрой инфраструктурно строителство" АД и "Пътища и съоръжения" ЕАД.
)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)