Софийският градски съд е отказал да впише новото ръководство на Съюза на демократичните сили.

Това съобщи лидерът на партията Мартин Димитров.

Решението е взето в края на миналата седмица. То подлежи на обжалване, тъй като не е изтекъл законовият срок, в който то може да бъде атакувано пред по-висока инстанция.

Лидерът на партията съобщи, че ще обжалва решението.

Източник: БНР