Новото ръководство на СДС все още е нелегитимно
&format=webp)
Софийският градски съд е отказал да впише новото ръководство на Съюза на демократичните сили.
Това съобщи лидерът на партията Мартин Димитров.
Решението е взето в края на миналата седмица. То подлежи на обжалване, тъй като не е изтекъл законовият срок, в който то може да бъде атакувано пред по-висока инстанция.
Лидерът на партията съобщи, че ще обжалва решението.
Източник: БНР
)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)