"Техем сървисис" започва от днес отчетната си кампания за изготвяне на изравнителните сметки за сезон 2008/2009, съобщиха от фирмата.

По традиция на 260-те хиляди абоната на "Техем сървисис" в цялата страна ще им бъдат предложени две възможни дати за отчитане на уредите за дялово разпределение, като една от датите е задължително в извън работно време, за удобство на клиентите.

Дружеството предвижда отчетната кампания да продължи до 30 май 2009 г., посочват от него.

Неосигуряването на достъп до уредите за дялово разпределение е основната причина, която възпрепятства коректното изготвяне на изравнителните сметки, се отбелязва в съобщението.

Отчетната кампания ще продължи до края на май, като изравнителните сметки ще бъдат изпратени на абонатите в срок до юли.

Източник: БТА