Теч на газ евакуира цял град в Старозагорско
&format=webp)
Теч на огромно количество газ наложи пълна евакуация на жителите на град Николаево, обл. Стара Загора, предаде БГНЕС.
Течът на синьото гориво от многотонна цистерна, на митнически склад, е в близост до жп гарата, заради което е спрян железопътният транспорт, а също е преустановено автомобилното движение.
Поради това, че газът е по-тежък от въздуха, той се намира долу на земята и опасността от взрив е изключително голяма.
За това се налагат всички тези действия.
)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)