7000 са вече дръвчетата в „Новата гора на София“
&format=webp)
7000 са вече дръвчетата в „Новата гора на София“. Въпреки лошото време в събота и неделя, в засаждането се включиха над 300 доброволци.
Това се съобщава на официалната страница във Facebook на направление "Зелена система, екология и земеползване" при Столична община
Кампанията беше припозната и от екипа на столичната пивоварна Ариана, които организираха феновете си и заедно засадиха дръвчетата събота.
Дръвчетата са организирани от КОГАТО СТАНЕМ 100 000 - ЩЕ ПОСАДИМ ГОРА!
Следващата събота и неделя саденето на Новата гора на София продължава.
За повече информация и записване за групови или корпоративни засаждания посетете www.novatagora.bg.
)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)