Искат поскъпване на природния газ с 3.5% от януари догодина
&format=webp)
Природният газ да поскъпне с 3.5% от януари следващата година.
Това искане внесе "Булгаргаз" в Комисията за енергийно и водно регулиране (КЕВР), съобщава Дарик радио.
При повишение на цената на синьото гориво под 5 процента не се очаква повишение на цената на парното и тока.
Енергийният регулатор трябва да вземе решение за цената на газа и на парното до края на този месец.
)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(1920:897)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)
,fit(140:94)&format=webp)